Vítejte na stránkách JEZDECKÉHO KLUBU RPETY!

Kde nás najdete

  Pro ty, kdo by nás chtěli navštívit, ať už se přijít jen podívat nebo si i zajezdit (po předchozí telefonické domluvě) jsme připravili malý "návod" jak se k nám dostat:

Rpety se nacházejí 2 km jihovýchodně od Hořovic 

 Najdete nás zde:


AUTEM:

ze směru od Prahy - z dálnice do Plzně odbočíte na výjezdu Zdice, Příbram a budete pokračovat směr Příbram, přes Libomyšl, po 7 km dojedete do Lochovic a téměř na konci vsi je odbočka doprava do Hořovic. Pojedete po ní další 3 km a tentokrát odbočíte vlevo (Rpety 2 km). Přijedete do Rpet a pojedete po hlavní silnici až na náves (po levé straně rybník), přejete mostek (viz foto), ale už nepojedete doleva po hlavní silnici, ale pojedete rovně, do kopce, do zákazu vjezdu. Jsme čtvrtý statek po pravé straně, světle zelená vrata.
ze směru od Příbrami - v Rejkovicích odbočíte doleva na Felbabku, ihned za Felbabkou doprava už přímo do Rpet, stále po hlavní až na náves (rybník po pravé ruce, po levé konzum), před zatáčkou přes mostek odbočíte vlevo do kopce (viz foto), čtvrtý statek po pravé straně, světle zelená vrata.
 


VLAKEM:

do Hořovic, dobré spojení na trase Praha - Plzeň, z nádraží je možné jet autobusem, bohužel jezdí jen sporadicky, do centra cca 2 km a odtud po červené turistické značce další 2 km. 
 


 AUTOBUSEM: 

Autobusy k nám nejvíce jezdí z Prahy, Příbrami. Přijedete přímo do centra Hořovic, na náměstí B. Němcové, odtud přes Rpety vede pravidelná autobusová linka Hořovice - Příbram a zpět s pravidelnými max. hodinovými intervaly

aktualizováno: 03.10.2021 20:54:36